Apie mus

UAB „STATYK LT“ dirba iniciatyvūs ir nemažą patirtį turintys atestuoti specialistai. Sukaupta patirtis, kokybiškų ir savalaikių darbų atlikimo tradicijos bei pagarba klientams užtikrina kokybišką darbą viso projekto eigoje. Per gana trumpą laiką mūsų įmonė įgijo patikimo ir pajėgaus atlikti sudėtingus darbus rangovo vardą.

aboutUAB „STATYK LT“ įkurta 2007 metais. Įmonėje šiuo metu dirba daugiau nei 30 darbuotojų. Nuo įmonės veiklos pradžios mes pasirašėme statybos rangos sutarčių už daugiau nei 6 000 000 eurų daugiausia darbams Vilniuje. Mūsų projektų sėkmę užtikrina keletas veiksnių: užsakovo lūkesčių įgyvendinimas, tinkama statomų objektų priežiūra ir kvalifikuoti darbuotojai.

2008 m. įmonė gavo Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos atestatą, suteikiantį teisę vykdyti ypatingų statinių statybos darbus. Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti specialistai, turintys daugiametę patirtį vykdant įvairius projektus. Visi už projektų vystymą ir įgyvendinimą atsakingi darbuotojai yra atestuoti aplinkos ministerijos nustatyta tvarka ir turi kvalifikacinius atestatus eiti statybos vadovų pareigas ypatingos ir neypatingos paskirties statiniuose. Įmonė taip pat turi specialistą, turintį darbų saugos koordinatoriaus pažymėjimą.

Mūsų įmonė dirba su tokiomis didelėmis įmonėmis kaip UAB „Yit Lietuva“, UAB „Merko statyba“, UAB „Mitnija“, UAB „Baltic Engineers“ ir kitomis, kurios pasitikėdamos ir būdamos patenkintos mūsu darbu palaiko ilgalaikį bendravimą su mūsų įmone.